Heureka.sk - nákupný radca

MARANTZ SR-7005

MARANTZ SR-7005

Pridať recenziu

Marantz

Nový AV prijímač SR7005 s 7x 125W do 8 ohmov vedie každý signál s ultra-presným spracovaním. "Srdce" - sila systému vychádza z napájacích obvodov Current FEEDBACK a obvody s Marantz HDAMs a veľmi nízkou impedanciou transformátora pre rýchle do... viac »

V porovnaní cien u tohto produktu nie je zaradený žiadny obchod.

Vyhľadať produkt vo fulltexte

Popis MARANTZ SR-7005

Nový AV prijímač SR7005 s 7x 125W do 8 ohmov vedie každý signál s ultra-presným spracovaním. "Srdce" - sila systému vychádza z napájacích obvodov Current FEEDBACK a obvody s Marantz HDAMs a veľmi nízkou impedanciou transformátora pre rýchle dodávky prúdu. Aj najextrémnejšie nároky na výkon zvládne SR7005 bez problémov. "Mozog" systému je najnovší 400Mhz SHARC DSP, ktorý zvláda HD Audio dekódovanie vrátane Audyssey DSX a MultEQ XT kalibrácie. Zdrojový signál môže byť buď digitálny alebo analógový, a to zo širokej škály vstupov. Po prvé, prostredníctvom šiestich HDMI vstupov 1.4a, z ktorých jedna je skrytá vpredu - pre ľahký prístup. Pre nové médiá je tu iPod-digital-kompatibilný USB vstup, zatiaľ čo RJ45 konektor siete poskytuje pripojenie k vTuner internetovým rádiám a hudobným službám ako Napster a last.fm. Môžete dokonca streamovať obsah z k vašej hudobnej knižnice uloženej v PC cez DLNA 1.5. Klasické analógové signály pochádzajúce zo vstavaného FM tunera alebo cez jeden jack analógový vstup či ekvalizéra Phono: čo je ideálne pre vinyly. O Video signály sa láskyplne stará ABT2015 video čip, rad možností a nastavenia videa dva HDMI 1.4a výstup podporujúce 3D video. Všetko je tam. Ďaľšími výhodami sú web control, IP Control či podpora Marantz Wizz App a Air Play.

Hlavné charakteristiky

Súhrn

Výrobca

Výrobca

Marantz

opraviť

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Napíšte nám!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.

Ceny produktov sú vrátane DPH.