YAMAHA HTR-4066

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v L-E.SK

• Zvukovo aj funkcne vyborne, pomer cena/kvalita
    • Chyba akurat phono vstup

Tovar mi bol odporuceny obchodnikom a myslim ze vyber bol spravny.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• internetové rádio
    • cena produktu
    • perfektný zvuk
    • zatiaľ nič

Pre počúvanie hudby cez FM rádio alebo cez net rádio som si vybral tento receiver. Produkt splnil moje očakávania, môžem len odporúčať.

• , zakúpené v Alza.sk

• pomer cena-kvalita a recenzie
    • zatiaľ nič

odporúčam ,výborný zvuk,výkon som neskúšal lebo susedia by ma asi vysťahovali...:)

Produkt nemá žiadne parametre.

AV prijímač Yamaha vám zaistí perfektné prednes z hudobných CD, prenosných prehrávačov a Blu-ray.

Prijímač tiež využíva pokročilé funkcie štandardu HDMI v1.4 vrátane podpory priechodu rozlíšenie 4k.

Systém Compressed Music Enhancer využíva pokročilých algoritmov, aby obnovil stratené dáta a navrátil pôvodnú dynamiku aj jemné nuansy ľubovoľné nahrávke.

Funkcia videa:

HDMI Audio Return Channel (spätný kanál audia)

Deep Color / xvColor / 24Hz Refresh Rate / Auto Lip-Sync 4K pass-through

HDMI 3D passthrough

Spracovanie priestorového zvuku:

Compressed Music Enhancer (zlepšenie komprimovanej hudby)

SILENT CINEMA/Virtual CINEMA DSP

Dolby TrueHD/Dolby Digital Plus/DTS-HD Master Audio

CINEMA DSP 3D

Programy DSP: 17 4 režimy scény

Funkcia audia:

Nastavenie základnej a maximálnej hlasitosti

Oneskorenie zvuku (0–250 ms)

Optimalizácia zvuku YPAO

Adaptívne DRC (kontrola dynamického rozsahu) 192KHz/24bitový DAC pre všetky kanály (Burr-Brown)

FM tuner

Zosilňovač:

• Výstupný výkon (1 kHz, 1 kanál riadený): 115 W (8 ohmov, 0,9% THD)
  • Dynamický výkon na kanál: (8/6/4/2 ohmov) 110/130/160/180 W
  • Počet kanálov: 5.1
  • Výstupný výkon (20Hz-20kHz, 2 kanály riadené): 80 W (8 ohmov, 0,09% THD)

Konektivita:

MHL

AirPlay

Aplikácia pre ovládanie iPhonom/iPadom alebo telefónom/tabletom s OS Android

Výstup DC

Výstupy: 1× kompozitný video 1× predzosilnený výstup pre subwoofer 1× výstup na slúchadlá 1× HDMI v1.4 1× analógové audio 1× komponentný video

Vstupy: 3 +1× analógové audio (1× na čelnom paneli) 2× komponentné video 4 +1× kompozitné video (1× na čelnom paneli) 1× RJ-45 s prístupom k internetovým rádiám a domácej sieti (DLNA v1.5) 5× HDMI v1.4 1× USB pre iPod/iPhone, flash disk či prenosný audio prehrávač na čelnom paneli 2× digitálny optické audio 2× digitálny koaxiálny audio

Napájanie:

Spotreba v pohotovostnom režime (iba IR):? 0,1 W

Časovač, ECO režim

• , zakúpené v L-E.SK

• Zvukovo aj funkcne vyborne, pomer cena/kvalita
    • Chyba akurat phono vstup

Tovar mi bol odporuceny obchodnikom a myslim ze vyber bol spravny.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• pomer cena-kvalita a recenzie

• kvalita zvuk

odporučam

• , zakúpené v hhelektro.sk

Kvalita zvuku, bez akehokolvek rusenia.

• , zakúpené v hhelektro.sk

• Zatiaľ ho mám krátko,ale som spokojný,hlavne sieťové veci ako dlna a internetové rádia ,prehrávanie z externého disku tiež bez problémov
    • Zatiaľ nič

Za túto cenu v tejto kategórii som spokojný.Určite drahšie stroje májú navrch ,ale na domáce prehrávanie absolútne postačujúce

je super