YAMAHA HTR-3069

15.1 cm
    Koaxiálne vstupy
    Optické vstupy
    S-Video výstupy

Kvalitný receiver na domáce kino za veľmi priaznivú cenu,

1zákazník odporúča produkt

• mam zostavu yamaha ns 777a ns 333 .... a podobne tento zosilovac som zakupel mal som starsi zosilovac yamaha.YAMAHA HTR-3069 bez nejakoho problemu utiahne tieto silne bedne .nema proste chibu myslel som si ze za take peniaze to nebude bochvie co ale spokojnost.ma to tusim 8 pasmovy equalizer. nove efekty na filmy usb .frci to ako ma.chcel som zosilovac za 600eu a viac som rad ze som tak neurobel toto uplne postacuje .Mal som starsi zosilovac yamaha 7+1 ale nemal ziadnu dynamiku pasu ani výkon proste stare je stare. plnohodnotny zosilovac.
      • nic

slape ako ma som spokojny za tu cenu 100% spokojnost