Yamaha R-N303D

2.0

• Reálný udaný výstupní výkon

v pohode reciver len usb hapruje nechce nacitat zatial neviem kvoli comu

• , zakúpené v LepšíZvuk

• Design a funkčnost, uvidíme jaká bude výdrž...
    • absence USB vstupu

Počet kanálov
2.0

stereo receiver • 2× 115 W (max. výkon 140 W) • podpora formátov MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD, AirPlay • praktická kontrola spúšťania • DAB/DAB+ • Wi-Fi • Bluetooth • podpora hudobných streamovacích služieb • digitálny audio vstup • optický vstup • technológia multicast

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Esteticky príjemný dizajn, dobrá funkčnosť bloutooth, bohužiaľ nie som veľmi oboznámený so zosilňovačmi, ale tieto veci môžem povedať s istotou.
    • Má pomerne vysoký odvod tepla a podľa návodu na použitie je odporúčaná minimálna vzdialenosť 30 cm na hornej strane. V našom prípade to dosť obmedzuje umiestnenie, ale pre iných to samozrejme nemusí byť problém.
    • Model predávaný v tejto krajine nemá konektor Phono pre LP gramofóny, ale niektoré webové obchody vkladajú obrázok iného podtypu, čo môže byť zavádzajúce.

Kúpili sme ho na vybudovanie "vstupnej úrovne" zvukového systému, funguje pekne s reproduktormi Magnat a spĺňa naše potreby v miestnosti s rozlohou približne 22 m2.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dostal som službu, ktorá spĺňala moje potreby.
    • Tradičné pripojenie gramofónu a subwoofera.

Kúpil som si ho na kvalitné počúvanie a zistil som, že je to najlepší pomer ceny a kvality.

• Reálný udaný výstupní výkon

v pohode reciver len usb hapruje nechce nacitat zatial neviem kvoli comu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Videla som video na internete, kde sa to odporúčalo. (Gedeon) Som veľmi rada, že som si vybrala práve túto.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Spolupracuje so systémom Yamaha MusiCast, ktorý umožňuje efektívne ovládanie z telefónu, hoci adaptácie Spotify a Deezer nie sú príliš efektívne, internetové rádio je bezchybné a kvalita je dobrá.
    • Nie, ak neočakávate viac, ako môžete dať. Chýbajúce pripojenie USB, ak by bolo moje. Nie je to špičkový produkt, ale je vynikajúci na počúvanie na pozadí.

Prijímač som kúpil pre svoju matku, ktorá je veľkou poslucháčkou rádia. Ako základný hi-fi produkt je kvalita zvuku veľmi dobrá, slúži CD prehrávaču a dobre poháňa dva malé reproduktory Dali. K dispozícii je aj počúvanie rádia DAB+ a streamovanie cez WiFi alebo Ethernet.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoduché používanie, dobrá hodnota za peniaze. Musiccast.
    • Zatiaľ žiadne.

Hodnota za peniaze. Kvalita. Musiccast

• Služby Musiccast, sada zvukových vzoriek Spotify už
    • Kvalita zosilnenia analógového vstupu {môže byť jediná chyba}

Výrobok som vrátil. Vymenil by som jeden z mojich hi-fi systémov s eróziou vzhľadom na službu musicast. Linka zosilňovača zo vstupu CD však produkovala neprijateľne slabý zvuk zahalený minosegu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Chcel som si kúpiť základné veci s gramofónom, pár reproduktorov. Urobil som dobré rozhodnutie, som úplne spokojný. Páčia sa mi najmä sieťové funkcie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nečakal som, že využijem jeho výkonové funkcie, ale je prekvapivo dobrý, s príjemnejším zvukom ako zosilnenie linkového vstupu.
    • Nepodarilo sa mi nastaviť službu Music Cast cez káblovú sieť.

Dobrá hodnota za peniaze zosilňovača.