Najnovšie recenzie zo sekcie AV prijímače

Sony STR-DH790

Sony STR-DH790

Overený zákazník Extreme Digital zRt digitvman

Pridané: 6. mája 2023

(naposledy upravené 6. mája 2023)

Zakúpený v Extreme Digital zRt

100 percent

Overený zákazník LepšíZvuk Ballmik

Pridané: 28. apríla 2023

(naposledy upravené 28. apríla 2023)

Zakúpený v LepšíZvuk

Skvely produkt s dobrou kontrolou reproduktorov ktory vie rozohrat aj boxy odvktorych by ste to uz necakali.

Pioneer VSX-534

Pioneer VSX-534

Overený zákazník SPL Dynamics občan

Pridané: 22. apríla 2023

• skvelý zvuk
  • intuitívne ovládanie

odporúčam, dostatočný výkon, čistý dynamický zvuk, skvele fungujúci automatický systém nastavenia zvuku pomocou mikrofónu

Onkyo TX-NR686

Onkyo TX-NR686

Overený zákazník SPL Dynamics bodykouros

Pridané: 13. apríla 2023

Zakúpený v SPL Dynamics

zatiaľ som ešte nevyužil všetky jeho možnosti ..
diaľkový ovladač ma oproti
Onkyo TX-SR393 dosť sklamal :-(
Ale hrá to dobre asi ako každé Onkyo

Onkyo TX-8270

Overený zákazník SPL Dynamics občan

Pridané: 9. februára 2023

• výborný zvuk
  • dostatočný výkon

vymenil som za receiver ONKYO strednej triedy a rozdiel je neuveriteľný, PIONEER ma zatiaľ nikdy nesklamal čo sa týka zvuku, ostrý a dynamický dávam mu 100 bodov.

Sony STR-DH590

YAMAHA R-S202

Overený zákazník LepšíZvuk GESKER

Pridané: 31. januára 2023

Zakúpený v LepšíZvuk

• Kompaktny, vykonny, jednoduchy na obsluhu, spolahlivy, kvalitny. Nic pre "hracickarov". Rozumej - tych, co stale nieco nastavaju, prepinaju a chvalia sa ako im to pekne blika a svieti... tento reciever zapnes a hra. Vyborne hra. Teda tak, ako je kvalitna nahravka. Pocutelne rozdiely. Prakticky a aktualny. Kvoli prepojeniu Blueetooth.

Pre mna - nema moznost pripojenia na subwoofer. Vyriesil som kvalitnymi repro s bass reflexom. Na pocuvanie zbierky platni uuuplne staci. Nema phono vstup. Vyriesene predzosilovacom. Slaby Tuner. Ale kvoli radiu som ho nekupoval. Za tu cenu nie je kvalitatitvne rovnocenny konkurent. Spickovy zvuk.

Overený zákazník Alza.sk snajprik

Pridané: 27. januára 2023

(naposledy upravené 27. januára 2023)

• Nádherný zvuk
  • aj zo stereo zvuku vie vykúzliť priestorový zvuk
  • žiaden šum
  • Full HD obraz len ponuka aj keď monitor mam 2K da sa to obísť ale keby to išlo na priamo bolo by to lepšie
  • spotreba 47W pri zapnutom stave
  • veľmi komplikovane nastavenie, ten 300 stranový manuál je veľmi potrebný

Mam s neho zmiešane pocity, keď sa dobre naladí hraje to veľmi pekne. Jeho nastavenie, ale nie je pre slabé nervy, mne to trvalo 4 dni. Stále niečo kazilo pôžitok, buď to zle nakalibrovanie, raz skoro žiadne basy, potom zase prehnane , v hrach vypadával zvuk cca 2x za minútu na 1 sekundu, zabralo to 3 dni kým som to odstránil , zla konektivita s monitorom, proste to ide Full HD a vyššiu možnosť mi receiver neponúkol, lenže ja mam 2K monitor a dalo mi len možnosť Full HD obraz = otrasný, a vraj že zvládne 8K možno ale takú možnosť mi neponúklo... musel som to riešiť paralelným prepojením, Jeden HDMI kábel do monitora, druhy do reseiveru, tretí s receiveru do monitora, aby sa dal ladiť reseiver a zapnutie zmiešavania obrazov aby bol dokonali obraz i zvuk. Je k tomu aj manuál 300 stranový... kto sa nudí po večeroch, už sa nebude...
Proste kým som to nastavil zabralo mi to 4 dni, teraz to funguje už pekne. Dúfam že od dnes to bude, len dobrý pôžitok s hudby.
Spotreba 3W vypnutý, 47W zapnutý a 30W eko režim, eko to vlastne oreže max výkon do 80% tak že eko režim v dohode stačí, žiaden šum pekne odfiltrovaný.
Ma aj možnosť analógového zapojenia, ale to je len fakt možnosť, skúsil som to ,ale je to strašne zašumene, tak že len HDMI alebo optika.
Prvé dva dni som mal veľkú chuť to zbaliť a poslať do preč, ale keď už sa mi to podarilo odladiť, hraje to veľmi pekne.
Preto tie zmiešane pocity, naladiť to nie je sranda, ale keď sa to dobre urobí, je to paráda.

Marantz SR-6015

Marantz SR-6015

Overený zákazník SPL Dynamics yxo

Pridané: 2. januára 2023

Zakúpený v SPL Dynamics

Je to super nadupany stroj a ma perfektny cisty zvuk.. Odporucam .. Dolby surround je velmi dobre ozvuceny

Overený zákazník Alza.sk Peter

• Vela stred bass má.marantz nr 5015 nie

Overený zákazník Trinásty.sk Tomas Tran

Pridané: 19. decembra 2022

Zakúpený v Trinásty.sk

No funguje ako ma, aj nastavenie som zvladol, tv, wifi vsetko pripojene, update bez problemov, som spokojny

Marantz NR1510

Magnat MR 780

Overený zákazník OnlyStore.sk Milan

Pridané: 13. novembra 2022

Zakúpený v OnlyStore.sk

Výborný zvuk, vzhľad, ovládateľnosť. Dostatočný počet a typy konektorov na pripojenie ďalších zariadení. Dobrá kúpa za rozumnú cenu. V Onlystore.

DENON AVC-X3700H

DENON AVC-X3700H

Overený zákazník HiFisluchadla.sk Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2022

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• Nema zmysel sa rozpisovat, vypichnem len highlighty
  • Audyssey multeq xt32 - masaker, nechapacka - kalibraciou s mikrofonom uplne odstranilo akusticke skraty a rezonancie v miestnosti.
  • Pred kalibraciou vznikali rezonancie okolo 70-80hz (room gain), a zaroven akusticke skraty okolo 40 Hz.. po kalibracii, a nastaveni bass managementu v Denon GUI zvuk dosiahol neskutocnu rovnovahu a vyladeny prednes az niekam okolo 25Hz s malym 8" subwooferom
  • Viac nez dostatocny vykon aj do "4Ohm impedancie", bez prehrievania na tej 8ohmovej "vykonovej" vetve
  • Prehrievanie ale nie je problem, ventilatory som neregistroval ani raz.
  • Denon/Marantz - kto chce kvalitu, zvladne aj tu vyssiu cenu - no stale to nie su ceny ako z high-end hi-fi sveta - cize celkom dobra cena za pridanu hodnotu
  • nema FM radio :), tato "drobnost" je ale nahradena internetovym radiom

Vsetko splnilo ocakavania, domace kino ohromujuce, stereo posluch - nie je pre Hi-Fi puristov, ale zaroven je zvuk blizko k dokonalosti, co zas naopak v puristickom svete dosiahne clovek len v posluchovej miestnosti s akustickymi "vychytavkami", a aj tak nie je dokonaly.. V beznej obyvacke sa hi-fi zvuk bez akustickej korekcie dosiahnut neda. (rovne steny, prazdne rohy, vybavenie miestnosti, rozmiestnenie)

Overený zákazník Alza.sk Milan

Pridané: 2. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Vynikajúci zvuk super ovládacie prostredie mal som možnosť porovnať z marantz sr7015 aj yamaha rx-a4a su to drahšie stroje ale bohužiaľ to bolo tak všetko tento pioneer ich prekonal po každej stránke zvukom ovládaním a aj cenou môžem len odporučiť.
DENON AVR-X2800H

• Vynikajúci zvuk

Overený zákazník LepšíZvuk Mario

Pridané: 24. októbra 2022

Zakúpený v LepšíZvuk

• Vsetko v poriadku. Je tam mrte aplikacii, clovek ani tie hudobne sluzby nepozna. :-)

Sem tam vie vypadnut zo siete, ale to moze byt aj wifi.

Zobrazujem 21 - 40 zo 348 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...18